Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
IMUNITA- zostava prípravkov

IMUNITA


Imunitný systém je to, čo pomáha náš organizmus chrániť od vonkajších vplyvov. Preto je dôležité, aby bola v dobrom stave a tak zabránila mnohým ochoreniam. Všeobecne je naše telo v zime a v období veľkej vlhkosti slabšie. Faktory, ktoré ovplyvňujú náš imunitný systém: sezónne zmeny, znečistenie, choroby, zlé stravovacie návyky, atď.

Čo robiť, aby ste imunitu posilnili?


Je dôležité dodržiavať zdravé stravovanie, detoxikovať organizmus, podporovať imunitu predovšetkým v sezónnych obdobiach účinnými látkami, ktoré majú za následok stimuláciu imunitného systému.
Navrhujeme nasledovné doplnky výživy:

Pre prevenciu je dôležité chrániť a udržanie imunitný systém špeciálne počas zimného obdobia. Dosť „prírodného antibiotika“ Cordyceps a dobrá črevná mikroflóra, vďaka Chlorelle, prispievajú k dobrému imunitnému systému. Je dôležité telo zbaviť toxínov, ktoré spochybňujú riadne fungovanie imunity. Na dosiahnutie toho cieľa musíme telo detoxikovať a chrániť ho pred ťažkými jedlami. Toxíny sa môže akumulovať v dôsledku mestského znečistenia, zlých stravovacích návykov, použitím silných liekov, tabaku a alkoholu.

Pre regeneráciu. Telo sa potrebuje po období detoxikácie regenerovať a prebudiť imunitný systém. Po období choroby príde doba rekonvalescencie a naše telo potrebuje nejakú vonkajšiu podporu aby sa mohlo znova rozbehnúť a zvýšiť energiu.

PRE PREVENCIU - zostava prípravkov

Pre prevenciu je dôležité chrániť a udržanie imunitný systém špeciálne počas zimného obdobia. Dosť „prírodného antibiotika“ Cordyceps a dobrá črevná mikroflóra, vďaka Chlorelle, prispievajú k dobrému imunitnému systému. Je dôležité telo zbaviť toxínov, kt viac info.

balenie 3 prípravky - 42.3 € | 34.9 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom