Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
ZOSTAVA NA NÍZKY TLAK

HYPOTENZIA - NÍZKY TLAK KRVI

Hypotenzia = zníženie tlaku krvi pod 105/65 mmHg môže byť spôsobená rôznymi príčinami - od pomalšej schopnosti krvného obehu prispôsobiť sa rýchlemu vstávaniu, cez nadužívanie liekov proti vysokému tlaku krvi až po veľmi závažné stavy ohrozujúce život. V dôsledku zníženého tlaku krvi je znížené aj prekrvenie mozgu, čo sa prejavuje závraťami, poruchami videnia alebo stratou vedomia. Pokiaľ je zníženie tlaku krvi závažné a trvá dlhší čas, môže dôjsť aj k poruchám funkcie niektorých orgánov (srdce, obličky atď.) a dokonca aj k smrti.


Náhly pokles tlaku krvi zapríčiňuje unavenosť, zimomravosť, bolesti hlavy, pri vzpriamení sa závrat a poruchy videnia (citlivejší ľudia môžu pri náhlom vzpriamení sa aj stratiť vedomie = synkopa). Postihnutého stratou tlaku krvi je nutné uložiť do vodorovnej polohy, príznaky poklesu tlaku krvi sa postupne stratia. Pri závažnom poklese tlaku krvi, postihnutý nie je schopný sa postaviť (okamžite sa objavujú známky bezvedomia).


 ZOSTAVA PRÍPRAVKOV:  Energy 100tbl., Varixol 100tbl.


ENERGY -   obsahuje účinnú látku kofeín - štúdia preukázala, že jedincom užívajúcim kofeín sa zvyšuje krvný tlak, systolický i diastolický. Energy tiež obsahuje účinnú látku taurín- v ľudskom tele pomáha udržiavať normálny krvný tlak, krvný cukor a cholesterol v optimálnej výške. Účinná látka zelený čaj- podporuje zvýšenie krvného tlaku a prekrvenie, čo by mali osoby s hypotóniou využiť. Bolo tiež zistené, že vitamín c- posilňuje pôsobenie adrenalínu na zvýšenie krvného tlaku.

VARIXOL - Vitamín C v prípravku posilňuje pôsobenie adrenalínu na zvýšenie krvného tlaku. Jedna z najlepších bylín na cievy je Pagaštan konský- treba užívať vnútorne. Gotu Kola v prípravku. v tradičnej medicíne sa uvádza, že skrz nervovú sústavu pomáha ovplyvňovať veľa biologických dejov- zlepšovať mentálne funkcie, spomaľovať degeneratívne zmeny v mozgu a perifernom videní, zlepšuje krvný obeh (eliminuje vznik a rozvoj kŕčových žíl a zrezenín), urýchľuje rekonštrukciu vnútorneho tkaniva a kože po chorobách a úrazoch. Napomáha zmierňovať bolesť hlavy, pomáha telu pri zvýšenej telesnej teplote, poruchách spánku, posilňuje pamäť, znižuje únavu a depresivnú náladu.

Doporučenie: 
Dostatočný príjem tekutín, doporučujeme zvýšiť príjem soli. Dobrý vplyv má pravidelné športovanie. V noci spávať s vyvýšenou hlavou, vstávať pomalšie – najprv si sadnúť a až potom vstať.

Zloženie:


Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie 2 prípravky - 15.9 € | 11.1 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom