Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
VYSOKÝ KRVNÝ TLAK- ZOSTAVA PRÍPRAVKOV

Hypertenzia- vysoký krvný tlak  nie je nervové napätie. ľudia, ktorí majú vysok ý krvný tlak, nemusia byť napätí, vystresovaní alebo nervózni.V skutočnosti môžete mať vysoký krvný tlak a nemusíte o tom vôbec vedieť. Vysoký krvný tlak zvyčajne často nebýva sprevádzaný žiadnymi príznakmi.Preto sa nazýva aj "tichý zabijak".

Čo spôsobuje hypertenziu

Až 90 – 95 percent prípadov vysokého krvného tlaku nemá známu príčinu. Niektoré faktory zvyšujú pravdepodobnosť, že sa táto choroba rozvinie. Patrí k nim:

  • Obezita (hodnota BMI vyššia ako 30 alebo vyššia)

  • Nadmerné solenie

  • Alkohol (najmä nadmerné alebo časté pitie alkoholu)

  • Nedostatok telesného cvičenia

  • Stres

Niektoré rizikové faktory vzniku hypertenzie nie je možné ovplyvniť:

  • Dedičnosť – výskyt vysokého krvného tlaku je býva prítomný u členov celých rodín. Ak ho majú vaši rodičia, alebo iní blízki pokrvní príbuzní, je veľmi pravdepodobné, že ho budete mať tiež.

  • Vek – vo všeobecnosti platí, že vo vyššom veku predpoklady na rozvoj vysokého krvného tlaku narastajú. Toto ochorenie postihuje najčastejšie ľudí nad 35 rokov. U mužov je kritické obdobie najmä medzi 35. až 50. rokom života.  Ženy sú vysokým krvným tlakom ohrozené viac po menopauze. ZOSTAVA PRÍPRAVKOV: GABA 90tbl., EINSTEIN GINKGO 60tbl., VITAMÍN D3 100tbl.


GABA - Kyselina gama-aminomaslová je mimoriadnej kvality a výnimočných vlastností. Kyselina gama-aminomaslová (GABA) je aminokyselina, ktorá preniká aj tzv. hematoencefalickou bariérou (t.j. preniká z krvi priamo do mozgového tkaniva) do nervových buniek (neurónov), kde má ako inhibičná aminokyselina dôležitú úlohu pri zmierňovaní ich nadmerného dráždenia, ktoré môže viesť k psychickým problémom, depresii a podobne. Pomáha znižovať vysoký krvný tlak, potláča arytmiu, zabraňuje kŕčom, odbúrava alkohol v krvi, pomáha pri znižovaní nadváhy, podporuje imunitu, zlepšuje prekrvenie a okysličenie mozgu, spomaľuje procesy starnutia.


EINTEIN GINKGO - s účinnou látkou Ginkgo biloba, ktorázlepšuje krvný obeh a cievy, má vplyv na priepustnosť krvných vlásočníc a znižuje ich lámavosť, čím prispieva k zlepšeniu krvného prietoku a zabraňuje vzniku krvných zrazenín, upravuje nepravidelnú činnosť srdca, slúži ako prevencia infarktu myokardu a mozgových príhod, pomáha odstraňovať následky po infarkte a mŕtvici, normalizuje krvný tlak (znižuje vysoký krvný tlak a naopak nízky zvyšuje), zlepšuje prekrvenie končatín, je vhodný pre ľudí trpiacimi studenými končatinami, zvyšuje odolnosť ciev, rozširuje ich a zabraňuje usadzovaniu solí cholesterolu do cievnych stien, zlepšuje prekrvenie a činnosť mozgových buniek, pamäť a ďalšie mozgové funkcie, zvyšuje koncentráciu. Takisto má priaznivý vplyv na centrálny nervový systém. Svojou antioxidačnou aktivitou odbúrava voľné radikály, čím spomaľuje rozvoj zmien súvisiacich so starnutím a predlžuje vek, pozitívne pôsobí pri poruchách sluchu, „zvoneniu“ v ušiach a pri poruchách zraku, pomáha pri chorobách priedušiek, pľúc a astme, má pozitívne účinky pri liečbe Parkinsonovej a Alzhaimerovej choroby, pomáha pri problémoch s pečeňou a ladvinami, má priaznivý účinok proti depresiám, úzkosti a migréne, odstraňuje pocity únavy, je vhodný pre diabetikov, podporuje využitie glukózy v organizme, - je účinný proti alergickým reakciám, proti infekciám a zápalom, prejavom aterosklerózy, pomáha pri predmenštruačnom syndróme a menopauze, urýchľuje hojenie rán, lieči impotenciu, má antibakteriálny a antivírusový účinok

VITAMÍN E- Nedostatok Vitamínu E úzko súvisí s vysokým tlakom. Chráni cievy. Posledné výskumy naznačujú, že vitamín E môže dať nový impulz pri liečení hypertenzie. Akiko Kuwabara z Osaka Shoin Women 'University a jeho kolegovia analyzovali dáta z Japan's National Health and Nutrition Survey 2007. Študovali diétne záznamy 1405 mužov a 2102 žien vo veku 40 a viac rokov. Zistili, že muži a ženy tej časti skupiny, kde bol príjem vitamínu E najvyšší, mali až o 27 % nižšie riziko vzniku hypertenzie.


Doporučenie: Účinne predchádzať hypertenzii je možné len obmedzením všetkých rizikových faktorov súčasne. K životnému štýlu patrí dostatok pohybu, primeraná telesná hmotnosť a predchádzanie nadmernému a dlhodobému stresu.

Zloženie:


Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie 3 prípravky - 26.3 € | 20.8 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom