Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
1+1 Zdarma! FUCOIDAN 100tbl. + DENTOREMIN 60tbl. 1- VÝPREDAJ!

Názvy výrobkov a popis na etiketách sú neplatné, boli zmenené na základe nariadení Európskej komisie.

UPOZORNENIE: V súčasnosti je tento doplnok výživy v štádiu prípravy ako novinka a je dostupný na zoznámenie sa s jeho vlastnosťami v predajni výrobcu.

Doplnok výživy na podporu správneho fungovania imunitného systému a ochranu zdravia pečene a obličiek.


KYSELINA L-ASKORBOVÁ- VITAMÍN C v prípravku prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, k tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, chrupaviek, ďasien, zubov, pokožky, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k zníženiu vyčerpania a únavy, zvyšuje vstrebávanie železa.


ZINOK v prípravku prispieva k správnej látkovej premene kyselín a zásad, sacharidov, makronutrientov, mastných kyselín, k látkovej premene Vitamínu A, k správnej kognitívnej funkcii, k správnej syntéze DNA, k plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii, k správnej syntéze bielkovín, k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov, pokožky, normálnej hladiny testosterónu v krvi, k udržaniu dobrého zraku, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, v procese delenia buniek.

FUCOIDAN-
Moc hnedých morských rias bola čerpaná po tisícky rokov pre svoju schopnosť predlžovať život, predchádzať chorobám a získať krásu a zdravie. Na celom svete sa neustále vykonáva výskum k hnedým riasam- Fucoidan- pri ktorých bolo zistené, že sú veľmi prospešné. Boli využívané na podporu imunity.

Spôsob užívania: 1-2tbl. - 1-3x denne s jedlom

Systém Tachyon- nenahradzuje lekársku starostlivosť , zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte prosím pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.


DENTOREMIN 1 – ZADARMO!!!

Doplnok výživy na udržanie zdravých zubov, pri remineralizácii zubov, paradentóze, dopĺňaní vápniku a fosforu.

FLUORID v prípravku prispieva k udržaniu mineralizácie zubov.

VÁPNIK
v prípravku prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, k správnej neurotransmisii, k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov, zohráva úlohu v procese delenia a špecializácie buniek, potrebný na udržanie zdravých zubov.

FOSFOR
v prípravku prispieva k správnemu fungovaniu bunkových membránach, k udržaniu zdravých zubov.

DRASLÍK v prípravku prispieva k udržaniu normálneho krvného tlaku, k správnemu fungovaniu nervového systému.

ZINOK
v prípravku prispieva, k správnej látkovej premene kyselín a zásad, sacharidov, makronutrientov, mastných kyselín, Vitamínu A, k správnej syntéze bielkovín, k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov, pokožky, ochrane buniek pred oxidačným stresom, v procese delenia buniek.

VITAMÍN B6
v prípravku prispieva, k správnej syntéze cysteínu, homocysteínu, k normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu, k správnej tvorbe červených krviniek, k regulácii hormonálnej činnosti.

Spôsob užívania :
počas dňa 1 -4 cmúľacie tablety, hlavne po konzumácii kyslých jedál. Použité sladidlo pôsobí proti baktériám zubného kazu - obdobne ako xylitol v žuvačkách. Počas cmúľania si vytvárajte predstavu, že Vaše zuby sa už ďalej nemusia kaziť, môžu byť pevné, silné a zdravé. Jednou z príčin zvýšenej kazivosti zubov je totiž aj psychosomatická porucha, ktorá znižuje produkciu stavebných enzýmov na regeneráciu zubov.

Systém Tachyon- nenahradzuje lekársku starostlivosť , zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte prosím pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.Zloženie:


Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie 100tbl. - 19.2 € | 16 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom