Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
MENTÁLNE SCHOPNOSTI- Pamäť a myseľ

Len každý desiaty človek dosiahne vek 85 rokov s celkovo neporušenými mentálnymi schopnosťami, zatiaľ čo 58%  zaznamenáva s pribúdajúcim vekom mierne zníženie kognitívnych schopností. Zistil to tím amerických vedcov vedený Deborah E. Barnesovou. Doposiaľ vedci v prevažnej miere porovnávali starších ľudí s normálnymi funkciami a ľudí s demenciou. Málo pozornosti sa však venovalo skúmaniu rozdielov medzi osobami s výbornými funkciami a tými, u ktorých nastal mierny úpadok, no sú stále v medziach normálu.


ZOSTAVA: Ashwagandha extrakt 100tbl., Lecitín + Horčík 360tbl., Einstein Gingko Ginseng 60tbl.ASHWAGANDHA EXTRAKT

ASHWAGANDHA je známa pre jej široké spektrum účinkov. Zvyšovaním bunkovej imunity zvyšuje odolnosť organizmu, tiež chráni bunky proti voľným radikálom, bol dokázaný anabolický efekt na myšiach, má protizápalový účinok, zvyšuje koncentráciu neurotransmiteru GABA, ktorý priaznivo ovplyvňuje zdravie mitochondrii – našich bunkových elektrární, a veľa ďalšieho.  

EISTEIN GINGKO z viac ako štyridsiatich komponentov, ktoré nájdeme v listoch tejto rastliny spomeniem dva hlavné: Flavonoidy – rastlinné antioxidanty ktoré chránia nervy, srdcovú svalovinu, cievy, očné sietnice a iné mäkké tkanivá. Terpenoidy – napomáhajú zlepšovať krvný prietok tým, že znižujú lepivosť krvných doštičiek. Dobré výsledky sa ukázali vo výskumoch na ľuďoch s mozgovou nedostatočnosťou (spôsobená slabým prítokom krvi do mozgu).


LECITÍN + HORČÍK

LECITÍN  je veľmi dôležitý pre optimálne fungovanie viacerých mozgových funkcií, má emulgačné schopnosti, vďaka ktorým má vplyv na zmenšovanie tukových častí krvného obehu, čím udržuje krv čistú a zabraňuje arterioskleróze. Obsahuje esenciálne mastné kyseliny a výrazne znižuje hladinu cholesterolu v krvi,Zloženie:


Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie Lecitín+Horčík 360tbl., Ashwagandha extrakt 100tbl., Einstein 60tbl. - 23.8 € | 18.5 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom