Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
ŠPORT HIT 100tbl.

Názvy výrobkov a popis na etiketách sú neplatné, boli zmenené na základe nariadení Európskej komisie.

Doplnok výživy s kretínom, ktorý zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia. Doplnok výživy na podporu zdravia kĺbov a svalov, a na podporu životnej energie a vitality.

RECENZIE

VITAMÍNY B1, B3 a B6  v prípravku prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému. VITAMÍNY B3 a B5 prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania. VITAMÍN B3  prispieva k udržaniu zdravej pokožky. VITAMÍN B6 prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. VITAMÍN B12  prispieva k správnej tvorbe červených krviniek a zohráva úlohu v procese delenia buniek.

VITAMÍN D  prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu, k normálnej hladine vápnika v krvi, k udržaniu zdravých kostí, k fungovaniu svalov a k udržaniu zdravých zubov.

KYSELINA L-ASKORBOVÁ- VITAMÍN C v prípravku prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, pokožky, zubov a zvyšuje vstrebávanie železa.

SELÉN v prípravku prispieva k správnej spermatogenéze, k udržaniu zdravých vlasov, nechtov, správnom fungovaní štítnej zľazy, chráni bunky pred oxidačným stresom.

KREATÍN v prípravku zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia.

CLA (Kyselina linolénová) v prípravku prispieva k normálnej hladine cholesterolu v krvi.

KOLAGÉN je využívaný na podporu zdravej pokožky, nechtov a vlasov, a na udržanie zdravých kĺbov a kostí.


HCA sa nachádza len v málo rastlinách, jej bohatým zdrojom je Garcinia Cambogia, ktorá je využívana na podporu životnej energie a vitality a podporu metabolizmu.

MUCUNA PRURIENS je používaná na zlepšenie erekcie libida, a na podporu imunity.

PABA (kyselina para-aminobenzoová) patrí do skupinu vitamínov B – vitamín B10. Je využívaná na podporu zdravej pokožky, nechtov a vlasov, na podporu zdravia pľúc a na podporu správneho fungovania nervového a tráviaceho systému.

Spôsob užívania: 6 tabliet 2-4x denne

Systém Tachyon- nenahradzuje lekársku starostlivosť , zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte prosím pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.
Zloženie:

Kreatín 450 mg
Hydrolyzovaný kolagén 90 mg
Vitamín C 32 mg
HCA 27 mg
Mucuna pruriens 18 mg
Citrusové bioflavonoidy 2 mg
PABA 1,8 mg
Vitamín B3 1,4 mg
Vitamín B1 1 mg
Vitamín B5 1 mg
Vitamín B6 1 mg
Vitamín B9 18 mcg
Vitamín B 13 14 mcg
Vanád 3,6 mcg
Selén 2,7 mcg
Vitamín B12 1 mcg
Vitamín D3 0,5 mcg


Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie 100 tbl. - 7.2 € | 5.6 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom