Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
ULTRAKOMPLET - multivitamín a mutlviminerál 60tbl.

Názvy výrobkov a popis na etiketách sú neplatné, boli zmenené na základe nariadení Európskej komisie.

Doplnok výživy na podporu zdravia a na podporu správneho fungovania organizmu.

RECENZIE

HORČÍK v prípravku prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a zohráva dôležitú úlohu v procese delenia buniek.

CHRÓM v prípravku prispieva k správnej látkovej premene makronutrientov a k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.

JÓD v prípravku prispieva k správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a jej správnemu fungovaniu.

MOLYBDÉN prispieva k správnej látkovej premene sírnych aminokyselín.

VÁPNIK prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, k normálnemu fungovaniu svalov, k správnej neurotransmisii, tráviacich enzýmov, v procese delenia a špecializácie buniek.

ZINOK prispieva k správnej syntéze DNA, k správnej látkovej premene Vitamínu A, k udržaniu zdravých vlasov, nechtov, pokožky, dobrého zraku, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, zohráva úlohu v procese ich delenia.

VITAMÍNY B1, B2, B3, a B6 prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému. VITAMÍNY B2, B3 a B5 pomáhajú znižovať únavu a vyčerpanie. VITAMÍNY B2 a B3 prispievajú k udržaniu zdravej pokožky. VITAMÍNY B6 a B9 prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. VITAMÍN B9 (Kyselina listová) prispieva k správnej syntéze aminokyselín a rastu zárodočných tkanív počas tehotnestva.

VITAMÍN B12 prispieva k správnej funkcii psychiky, k správnej tvorbe červených krviniek, k zníženiu únavy a vyčerpania, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

KYSELINA L-ASKORBOVÁ- VITAMÍN C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a správnej funkcii krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, pokožky, zubov, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k regenerácii redukovanej formy Vitamínu E, zvyšuje vstrebávanie železa.

VITAMÍN D prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu, k normálnej hladine vápnika v krvi, k udržaniu zdravých kostí, svalov, zubov, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

VITAMÍN E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

VITAMÍN K prispieva k udržaniu zdravých kostí a správnej zrážanlivosti krvi.

KOENZÝM Q10 sa v organizme zúčastňuje n azískavaní energie z potravy, vo vysokých množstvách sa nachádza v srdci a pečeni.

DMAE (Dimetylaminoetanol) je prirodzene sa vyskytujúca živina, ktorá sa vo vysokých koncentráciách nachádza v rybách : sardinkách ale najmä v losose. DMAE je produkovaný v ľudskom mozgu. Je využívaný na podporu pamäti a koncentrácie, na zdravý a spokojný spánok, a na podporu nervového systému.

KOLAGÉN je využívaný na podporu zdravej pokožky, nechtov a vlasov, a na udržanie zdravých kĺbov a kostí.

PABA (kyselina para-aminobenzoová) patrí do skupinu vitamínov B – vitamín B10. Je využívaná na podporu zdravej pokožky, nechtov a vlasov, na podporu zdravia pľúc a na podporu správneho fungovania nervového a tráviaceho systému.

FO-TI (Polygonum multiflorum, He Show Wu – v preklade „čierna hlava“ )- Surové a upravené fo-ti sa líšia v spôsobe prípravy, vlastnostiach aj spôsoboch použitia. Surové fo-ti je jednoducho očistená a usušená hľuza, zatiaľ čo upravené fo-ti sa zložito a zdĺhavo varí v odvare z čiernych sójových bôbov. Je využívaný na podporu zdravia  močového mechúra, vlasov, obličky, pečeň, na podporu životnej energie a na podporu správneho fungovania imunitného systému.

ŽEN-ŠEŇ SIBÍRSKY je využívaný na podporu zdravia a správne fungovanie nervového a imunitného systému, a podporu životnej energie a vitality.


Zloženie:

Vitamín C 150 mg
DMAE 100 mg
Vápnik 50 mg
Horčík 36 mg
Vitamín E 25 mg
Sibírsky žeň-šeň 20 mg
Fo-Ti extrakt 20 mg
PABA 15 mg
Ginkgo biloba 10 mg
Zinok 10 mg
Vitamín B6 10 mg
Vitamín B5 10 mg
Vitamín B3 8 mg
Kolagén 5 mg
Beta-karotén 4 mg
Citrusové bioflavonoidy 3,5 mg
Vitamín B1 2,5 mg
Vitamín B2 2 mg
Meď 1,5 mg
Koenzým Q10 1 mg
Bór 0,5 mg
ALA 250 mcg
Vitamín B9 200 mcg
Vitamín B7 150 mcg
Molybdén 100 mcg
Chróm 100 mcg
Jód 85 mcg
Selén 50 mcg
Vitamín B12 5 mcg
Vitamín K1 5 mcg
Vitamín D3 5 mcg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný
Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie 60 tbl. - 5.6 € | 4.3 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom