Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
CLA + Q10 + vit. E 30tbl. / 60tbl.

Názvy výrobkov a popis na etiketách sú neplatné, boli zmenené na základe nariadení Európskej komisie.

Doplnok výživy na podporu zdravého fungovania srdca, pečene a ciev,  na udržanie zdravej hladiny cholesterolu a na podporu životnej energie a vitality.

CLA (Konjugovaná kyselina Linoleová) v prípravku prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.

KOENZÝM Q10 v prípravku sa v organizme zúčastňuje na získavaní energie z potravy, vo vysokých množstvách sa nachádza v srdci a pečeni.

VITAMÍN E v prípravku, patrí do skupiny vitamínov rozpustných v tukoch, vyznačuje sa schopnosťou viazať voľné radikály, vďaka čomu prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

HORČÍK v prípravku prispieva zníženiu vyčerpania a únavy, k rovnováhe elektrolytov, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, svalov, k normálnej syntéze bielkovín, k správnej funkcii bielkovín, k správnej funkcii psychiky, k udržaniu zdravých kostí, zubov, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

LECITÍN sa využíva na podporu pamäti, pre ochranu zdravia pečene, žlčníka, zdravej pokožky, na udržanie zdravej hladiny cholesterolu a na podporu zdravého zraku.


Spôsob užívania:
1 tableta 2x denne s jedlom, ktoré obsahuje malé množstvo tuku, pretože koenzým Q10 je zložka prípravku rozpustná v tukoch.


Systém Tachyon- nenahradzuje lekársku starostlivosť , zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte prosím pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom. 


Zloženie:

CLA 400 mg
Sójový Lecitín 125 mg
Vitamín E 40 mg
Horčík 30 mg
Koenzým Q10 3 mg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný
Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom