Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
MELATONÍN INSO komplex s Valeriánou 30tbl. / 60tbl. 2. najpredávanejší prípravok

Názvy výrobkov a popis na etiketách sú neplatné, boli zmenené na základe nariadení Európskej komisie.

Doplnok výživy na podporu zdravia spánku, pokožky, na podporu správneho fungovania nervového a imunitného systému s Melatonínom, ktorý skracuje čas potrebný na zaspatie.

RECENZIE

HORČÍK prispieva k dobrému hospodáreniu s energiou, zmierňuje únavy a vyčerpania a správnej funkcii svalov a nervov.

CHRÓM prispieva k správnej látkovej premene makronutrientov, k normálnej hladine glukózy v krvi.

VITAMÍN B3 prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky, k zachovaniu zdravých slizníc, pokožky.

VITAMÍN B6 v prípravku prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, správnemu fungovaniu nervového a imunitného systému.

VITAMÍN B9 (Kyselina listová) prispieva k správnej syntéze aminokyselín a rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva, k správnej tvorbe krvi, látkovej premene homocystínu, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

VITAMÍN B12 prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej látkovej premene homocysteínu, k tvorbe červených krviniek, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

KYSELINA L-ASKORBOVÁ- VITAMÍN C prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, pokožky, zubov, k ochrane buniek pred oxidačným stresom a zvyšuje vsetrbávanie železa.

MELATONÍN prispieva k zmierneniu subjektívnych pocitov únavy po dlhej ceste lietadlom do iného časového pásma (jet lag), k skráteniu času potrebného na zaspanie.

VALERIÁNA je niekedy označovaná ako „sedatívum 19. storočia“. Účinné látky obsiahnuté v tejto rastline sú využívané na podporu správenho fungovania nervového systému a na podporu zdravého a spokojného spánku.

GLYCÍN je neesenciálna aminokyselina, ktorá je využívaná na podporu zdravého a spokojného spánku a na podporu správneho fungovania imunitného systému.

GABA ako inhibičný neurotransmitér je používana na podporu nervového systému a na zdravý a spokojný spánok.

Spôsob užívania: dospelí 1-2 tablety užiť 30 až 60 minút pred spaním

Systém Tachyon- nenahradzuje lekársku starostlivosť , zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte prosím pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.
Zloženie:

GABA 100 mg
Glycín 60 mg
Horčík 58 mg
Vitamín C 40 mg
Valeriána extrakt 25 mg
Vitamín B3 6 mg
Melatonín 5 mg
Vitamín B6 4 mg
Vitamín B9 1,2 mg
Chróm 50 mcg
Vitamín B12 2 mcg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný
Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie 30 tbl. - 6.6 € | 5.1 €
balenie 60 tbl. - 12.2 € | 9.4 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom