Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
C IMUN 100 tbl.

Doplnok výživy na podporu zdravia a správneho fungovania imunitného systému.

RECENZIE

VITAMÍN C v prípravku prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, pokožky, zubov, psychiky, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k zníženiu vyčerpania a únavy, zvyšuje vstrebávanie železa.

ZINOK v prípravku prispieva k správnej syntéze DNA, k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov, pokožky, k udržaniu dobrého zraku, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, v procese delenia buniek.

ECHINACEA - jej názov sa odvodil z gréckeho echinos- jež. V naturálnej medicíne sa používala na podporu imunity.Spôsob užívania: dospelí 2 až 4 tablety denne, na doporučenie lekára až dvojnásobok

Systém Tachyon- nenahradzuje lekársku starostlivosť , zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.


Všetky získané poznatky konzultujte prosím pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.

Zloženie:

Vitamín C 250 mg
Sladovka hladkoplodá 70 mg
Pau D´Arco, Lapacho 25 mg
1,3 Beta glukán 25 mg
Ester C 20 mg
Echinacea purpurea extrakt 20 mg
Citrusové bioflavonoidy 10 mg
Zinok 7 mg
Vitamín B6 1 mg
Neohesperidín 0,4 mg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný
Cena pri nákupe do 29,- € / Cena pri nákupe nad 29,- € vrátane SUPER AKCIA !!!.
balenie 100 tbl. - 7.1 € | 5.5 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom